Domů / Bílá / Dom.spotř. / Stř.strojky, Zastřihovače / Zastřihovače vousů

ZASTRIHOVAC VOUSU MB4125 REMINGTON


Žádné hodnocení. Kód: 046398 Produktové číslo: 4008496870325
Dostupnost: Připraveno k odeslání
729,00 Kč , plus doprava
(729,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
ZASTRIHOVAC VOUSU MB4125 REMINGTON
Popis produktu

Udržování moderního strniště pro Vás bude hračka se zastřihovačem Remington MB4125. Zastřihovací hřeben s nastavením pro devět různých délek a dvě délky zastřižení bez hřebenu - to vše dostanete se zastřihovačem Remington MB4125.

Zastřihovaní bez tahání

Díky ostrým čepelím z nerezové oceli nehrozí, že byste během úpravy vousů cítili nepříjemné tahání. Jedním tahem zastřihnete bez problémů i hustší vousy, protože čepele mají okraje s výběžky pro efektivnější zatřihování.

Snadné nastavení délky zastřižení

Na kolik milimetrů chcete strniště zastřihnout si zvolíte snadno. Zastřihovací hřeben je nastavitelný a vy můžete vybírat mezi 9 délkami od 1,5 do 18 mm. Kratší délky vousů dosáhnete při použití bez zastřihovací hřebenu, kdy je délka zastřižení na 0,4 nebo 1 mm.

Přesné zastřihování

Před každým použitím zastřihovače Remington nemusíte znovu nastavovat délku zastřihování díky funkci uzamčení zastřihovacího hřebenu. Zámek Vámzajistí, že se Vámi nastavená délka zastřihování nezmění.

Snadná udržba

Po každém použití můžete čepel zastřihovače pohodlně omýt pod tekoucí vodou. Váš zastřihovač tak bude plně připraven pro další použití.

Možnost použití s připojeným kabelem nebo bez něj

Používejte zastřihovač pohodlně s připojeným napájecím kabelem, nebo si jej nabitý odvezte s sebou na cesty. Až 40 minut provozu na baterii Vám zajistí 16 hodin nabíjení. Stav nabití si můžete pohlídat podle indikátoru.

Obsah balení:

Zastřihovač Remington MB4125 Beard Boss 1x nastavitelný zastřihovací hřeben 1x nabíječka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.