Domů / Bílá / Dom.spotř. / Var.konvice / Nerezové

KONVICE RK 1893 CERNA ECG


Žádné hodnocení. Kód: 547571 Produktové číslo: 8592131308732
Dostupnost: Zboží není na skladě
1.590,00 Kč , plus doprava
(1.590,00 Kč/ks)
 
KONVICE RK 1893 CERNA ECGPopis produktu

Konvice, která myslí na vše

Rychlovarná konvice ECG RK 1893 Digitouch nadchne i náročné uživatele, kteří si do kuchyně pořizují pouze spotřebiče s prémiovou výbavou. Mimo jiné se může pochlubit dvoustěnným provedením, díky němuž se o ni hned tak nepopálíte. Také nabízí funkci přesného nastavení teploty, takže s ní jednoduše připravíte různé druhy čajů i třeba dětskou výživu. A v neposlední řadě vás oslní nádherným designem, který je vyšperkován LED displejem a dotykovým ovládacím panelem.

Vnitřní část konvice je vyrobena z jakostní nerezové oceli, která se pyšní skvělou odolností. Jde tak o spotřebič, který vám v kuchyni vydrží sloužit opravdu dlouho.

Už žádné popálení

Pokud máte doma klasickou rychlovarnou konvici, dost možná už jste se o ni několikrát popálili. S inovativní konvicí ECG je však podobné nebezpečí sníženo na minimum. Tento spotřebič je totiž opatřen šikovným řešením COOL TOUCH, které spočívá ve využití dvou stěn – vnitřní je vyrobena z nerezové oceli s dlouhou životností, vnější je pak plastová. Nepříjemného popálení se tak nemusíte obávat ani ve chvíli, kdy se v konvici vaří voda. Teplo totiž zůstává uvnitř.

Protože se do naší konvice vejde až 1,7 litru vody, můžete s ní svoje oblíbené nápoje bez potíží připravovat i pro velkou rodinu či početnější sešlosti přátel.

Prémiová ocel jako záruka dlouhé životnosti

Dno a vnitřní stěny rychlovarné konvice ECG RK 1893 Digitouch jsou vyrobeny z jakostní nerezové oceli SUS 316, která má mnoho předností. V prvé řadě jde o žáruvzdorný materiál, kterému nečiní potíže ani extrémně vysoké teploty. Také výborně odolává korozi, a to i při styku s mořskou vodou či solankou. A aby toho nebylo málo, oproti jiným typům oceli je i odolnější vůči agresivním chemikáliím, jako jsou mastné kyseliny, chlor či kyselina sírová. Svou dlouhou životností vás tak naše konvice příjemně překvapí.

Nerezová ocel použitá uvnitř konvice ECG je navíc naprosto zdravotně nezávadná. Obsahuje totiž molybden, který zabraňuje nadměrné kontaminaci kovy – jeho přítomnost je ostatně díky tomu vyžadována i při výrobě některých léčiv.

Vodu ohřeje na přesnou teplotu

Prostřednictvím dotykového ovládání a vestavěného LED displeje si můžete nastavit přesnou teplotu, na kterou se má voda ohřát. Zásluhou této možnosti se dají v naší dvoustěnné rychlovarné konvici jednoduše připravovat různé typy čajů, ale i dalších horkých nápojů.

Rodiče elektronickou regulaci teploty v 5 krocích (rozmezí 40–100 °C) jistě ocení i při chystání dětských příkrmů. Ty se totiž dají v naší konvici připravovat přesně tak, jak si to žádá jejich návod. Přispívá k tomu i praktická funkce udržování teploty, která může být aktivní až 12 hodin.

Myslí na vaše bezpečí

Ať už si chystáte svůj ranní čaj, nebo připravujete svačinku pro své děti, rychlovarná konvice ECG dbá o vaši bezpečnost. Mimo jiné disponuje vysoce kvalitním středovým konektorem STRIX s doživotní funkcí. Také je vybavena skrytým topným tělesem. A nechybí jí ani 360° základna, v níž je šikovně schovaný i napájecí kabel.

Samozřejmostí je i technologie automatického vypnutí, která spotřebič zastaví v případě zapnutí bez vody, dosažení bodu varu či vyjmutí ze základny.

Specifikace:

• Dvoustěnné „COOL TOUCH“ provedení proti popálení – vnější stěna z plastu / vnitřní stěna z nerezové oceli SUS 316
• 5 režimů nastavení teploty pro různé druhy čajů, dalších teplých nápojů nebo dětské výživy
• Vnitřní stěny a dno vyrobeno z jakostní nerezové oceli SUS 316 zajišťující dlouhou životnost
• Elektronická regulace pro nastavení teploty (40-55-80-90-100 °C)
• Funkce udržování teploty vody (až 12 hodin)
• Velký a přehledný LED displej s dotykovým ovládacím panelem přímo na těle konvice:
- Zobrazuje aktuální teplotu
• Ovládání teploty pomocí dotykového ovládacího panelu přímo na konvici:
- Ohřev vody na 100 °C
- Nastavení a udržení teploty varu s převařením vody na 100 °C (40-55-80-90 °C)
- Nastavení a udržení teploty varu bez převaření vody na 100 °C (40-55-80-90 °C)
• Vysoce kvalitní středový konektor STRIX s doživotní funkcí
• Skryté topné těleso
• 360° základna s úložným prostorem pro napájecí kabel
• Režim automatického vypnutí: při zapnutí bez vody / při dosažení bodu varu / při vyjmutí konvice ze základny
• Světelná signalizace, zvukové upozornění
• Objem: 1,7 l
• Jmenovité napětí: 220–240 V~ 50-60 Hz
• Jmenovitý příkon: 1850–2200 W
Parametry produktu
Výrobce
ECG
Objem
1.7 l
Materiál nádoby
nerezové
Vnější materiál nádoby
plast
Vnitřní materiál nádoby
jakostní nerezová ocel SUS 31
Délka přívodového kabelu
0.7 m
Hmotnost
1.24 kg
Rozsah regulace teploty
40 - 100 °C
Příkon
2200 W
Regulace teploty
an
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.