Vážení zákazníci, v tuto chvíli je Náš internetový obchod v režimu Katalogu. Objednávky on-line nyní nelze vyřídit. Děkujeme za pochopení.

Doprava a platba

Tabulka s cenami slouží pro vaši rychlou orientaci. Pokud se chcete o jednotlivých způsobech doručení dozvědět více, prosím kontaktujte nás.

Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů. V košíku se vám vždy ukáže, ze kterých možností máte na výběr.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad ( a to i u samotného zboží) toto neprodleně zapsat řidiči do přepravní listiny. Prosím vyvarujte se zápisu, který by Vám nadiktoval řidič, např. nepoškozený obal, poškozený výrobek atd. V případě nesprávné přebírky zboží Vám nebude reklamace uznána. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.


Osobní odběr

  • Osobní odběr je vždy ZDARMA
  • vždy pouze po předchozí telefonické domluvě
  • Adresa osobního odběru je Náměstí Osvobození 261/7, 789 09 Zábřeh.
  • Uhradit objednávku na osobní odběr můžete v hotovosti na místě a nebo bankovním převodem.
  • Pro objednávku objednanou s vyzvednutím na osobní odběr si přijďte až po obdržení výzvy k osobnímu odběru na email, případně telefon.


Platba

 

Dobírka

Nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (dopravci PPL nebo TOPTRANS).

 

Bankovní převod

Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet  vedený u Česká spořitelna 1907611349/0800. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

Hotově (osobní odběr)

V případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro Vás zarezervováno a poté si jej můžete vyzvednout na adrese náměstí Osvobození 261/7, 789 01 Zábřeh.